Siedlisko, dom mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w okolicach Lubienia Kujawskiego

Dodane: 11 Październik 2022 13:04
13 miesięcy temu


Zdjęcia
Siedlisko, dom mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w okolicach Lubienia Kujawskiego
Opis nieruchomości:
Polecam do sprzedaży siedlisko, dom mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w okolicach Lubienia Kujawskiego, powiat włocławski, gmina Lubień Kujawski o powierzchni działki ok. 600 m2. Dom mieszkalny murowany o powierzchni ok. 90 m2, częściowo podpiwniczony, przedpokój o powierzchni ok. 6 m2, spiżarnia o powierzchni ok. 15 m2, pomieszczenie po dawnym sklepie spożywczym o powierzchni ok. 15 m2, oddzielna kuchnia z oknem o powierzchni ok. 12 m2 (w kuchni piec węglowo-miałowy oraz terma, z kuchni wejście do piwniczki, duży pokój o powierzchni ok. 25 m2, drugi pokój o powierzchni ok. 5 m2, łazienka razem z wc o powierzchni ok. 4 m2. Dom ogrzewany z pieca węglowego z rozprowadzeniem na grzejniki w pokojach. Okna wymienione na PCV, dach kryty onduliną. Do siedliska należą murowane budynki gospodarczo/inwentarskie - duża stodoła, drugie pomieszczenie gospodarcze typu chlewik, trzecie pomieszczenie typu przydomowy warsztat - całość o powierzchni ok. 100 m2.
Dojazd drogą asfaltową, teren nieruchomości w całości ogrodzony (ogrodzenie mieszane metalowe + słupek - siatka). Działka uzbrojona w instalację elektryczną (prąd, siła), wodną (wodociąg gminny) i kanalizacyjną (kanalizacja gminna), dodatkowo własna studnia.
Bardzo dogodna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy zapewniającej relaks i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku a zarazem w bezpośredniej bliskości Lubienia Kujawskiego (jezioro, sklepy, market, kościół, szkoła, ośrodek zdrowia, targ itp.) w bliskiej odległości od turystycznej miejscowości Chodecz ( położonej w otoczeniu lasów i okolicznych jezior) w niedalekiej odległości od Łodzi (ok. 80 km), do autostrady A1 (węzeł Kowal) ok. 8 km.
Nieruchomość godna polecenia za rozsądną cenę, zapraszam na prezentację i do zakupu - podana w ogłoszeniu cena zawiera prowizję biura nieruchomości (kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów doliczanych do tej ceny)
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa.
Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.
Więcej zdjęć na e-mail.

Liczba pokoi: 
3
Liczba łazienek: 
1
Metraż: 
90 m2
Typ budynku: 
Wolnostojący
Rok budowy: 
2020
Materiał: 
Cegła
Liczba pięter: 
1
Ogrzewanie: 
Węglowe
Rynek: 
Wtórny
Adres nieruchomości:
Lubień Kujawski, Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie
Metraż:
90 m2
Cena za m2:
1 443 zł
Cena:
129 900


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
799050714
  Wysłanych zapytań: 1

Domy we Włocławeku - cena sprzedaży m2 [zł]
 Ogłoszenia Premium